SVERKER HOLMBERG. Akvarel.

SVERKER HOLMBERG. Akvarel.
2756750. SVERKER HOLMBERG. Akvarel.

Krage. Signeret og dateret -92. 37x51 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 492