ANDERS NORDIN. Olie på Panel.

ANDERS NORDIN. Olie på Panel.
2756553. ANDERS NORDIN. Olie på Panel.

Landskab. Signeret og dateret 2002 32x60 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 409