skænk.

2756444. skænk.

Teaktræ dels massiv, dels fineret.
Henrettelse sandsynligvis Danmark.
højde ca. 83 cm, bredde ca. 223 cm, dybde ca. 49 cm.

Mindre tegn på slid.
Top med enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
2756444. skænk.

Mindre tegn på slid.
Top med enkelte ridser.

Antal besøg: 569