RUT BRYK. KERAMISK RELIEF, 2 dele, signeret BRYK.

2755428. RUT BRYK. KERAMISK RELIEF, 2 dele, signeret BRYK.

Flaskesammensætning.
Længde 116 cm, bredde 28,5 cm.

Let slitage og mindre skader.

Kunstner/designer

Rut Bryk (1916–1999)

Tema

Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Flaskesammensætning.

Let slitage og mindre skader.

Kunstner/designer

Rut Bryk (1916–1999)

Tema

Modern Art & Design

Antal besøg: 2.618