FIGUR OG MINIATURE med mere. Cloisonne, porcelæn, keramik, træ, 18 dele. Blandt andre Meissen og Goebel, 20. århundrede.

275424. FIGUR OG MINIATURE med mere. Cloisonne, porcelæn, keramik, træ, 18 dele. Blandt andre Meissen og Goebel, 20. århundrede.

Højde 3-16 cm.

Kop med underkop og æggekop, Meissen.
Figurer, 2 stk. Goebel.
Orientalske genstande, 5 stk. Cloisonne.
med mere.

Brugsslitage. Krackelyr.
Urne, Limoges med næseparti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 3-16 cm.

Figurer, 2 stk. Goebel.
med mere.

Brugsslitage. Krackelyr.
Urne, Limoges med næseparti.

Antal besøg: 540