SIMON KRAMER. Olie på lærred, efterårsskov, signeret.

2753863. SIMON KRAMER. Olie på lærred, efterårsskov, signeret.

Rammemål ca 67,5x57 cm Uden ramme ca 61x50 cm.

Brugstilstand. Overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 462