Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
ADOLF BAUMGARTNER (CONSTANTIN STOILOFF). Høsttid. Olie på lærred, signeret Adolf Baumgartner.
275290. ADOLF BAUMGARTNER (CONSTANTIN STOILOFF). Høsttid. Olie på lærred, signeret Adolf Baumgartner.
60 x 88,5 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
60 x 88,5 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Antal besøg:
2.491