LOMMEUR, 3 stk, heraf 2 stk forgyldte, ca. 1900.

275053. LOMMEUR, 3 stk, heraf 2 stk forgyldte, ca. 1900.

2 stk markeret på skiverne "Hamilton" og "Exact". Diameter ca 3,5-5 cm. Det mindste ur med nøgle.

Slitage, ridser, gravering, plastikglas. Præcis ur med løst glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 881