TELEFON, 2 stk, bakelit/plast, Lm Ericsson, bl.a. "Cobra", 20. århundrede.

2749484. TELEFON, 2 stk, bakelit/plast, Lm Ericsson, bl.a. "Cobra", 20. århundrede.

Telefon, væghængt, højde ca 20cm.
Telefon, "Cobra", højde ca 21cm.

Brugsslitage, gulnet plastik. Der lugter lidt røg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 475