GUITAR, akustisk, Arirang.

GUITAR, akustisk, Arirang.
2749207. GUITAR, akustisk, Arirang.

nr WJ1003 Længde 105 cm.

Brugsslitage, ridser, ujævnheder i guitarens krop.

Få foretaget en gratis vurdering!

nr WJ1003 Længde 105 cm.

Antal besøg: 1.785