GERRIT VAN HONTHORST. EFTER. tilbedelse af hyrderne.

2749139. GERRIT VAN HONTHORST. EFTER. tilbedelse af hyrderne.

Olie på lærred Kopi med variationer af originalen bevaret i Galleria degli Uffizi indtil dens ødelæggelse i 1993.
73x59 cm.

Skader og gammel restaurering. Stel af forgyldt træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

73x59 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 773