- CHAGALL, MARC. - "Hagar i ørkenen", farvelitografi.

2748832. - CHAGALL, MARC. - "Hagar i ørkenen", farvelitografi.

plademål ca. 35,8 x 26 cm, frit indrammet med passepartout under glas, ikke uindrammet, rammemål ca. 60,5 x 51 cm Chagall, Marc (1887 Vitebsk - 1985 St. Paul de Vence).

God stand med små brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand med små brugsspor.

Antal besøg: 433