SKEER, 7 stk, sølv 1700-tal. Vægt omkring 260 gram.

274657. SKEER, 7 stk, sølv 1700-tal. Vægt omkring 260 gram.

1 spiseskefuld Nils Tornberg, Linköping 1798, (l. 22 cm) 1 spsk Mikael Nyberg, Stockholm 1783, (l. 20,5 cm) 5 teskefulde Johan Schvart Karlskrona1782, (l. 14 cm).

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 956