ANDERS OLSON. Olie på Panel, "Lugnet", signeret A Olson 1954.

274528. ANDERS OLSON. Olie på Panel, "Lugnet", signeret A Olson 1954.

37 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.153