MARIKA LANG. Farve litografi.

MARIKA LANG. Farve litografi.
2744163. MARIKA LANG. Farve litografi.

Grib dagen. Signeret og nummereret 40/150 ex. 54x40 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Antal besøg: 392