ALEXANDER LANGLET. RIDER CAROLINE.

2744129. ALEXANDER LANGLET. RIDER CAROLINE.

Olie på lærred, signeret og tydeligt dateret, ca 40x32 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Alexander Langlet (1870–1953)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besøg: 911