HAVEBORD, jern, århundredeskiftet 1900.

274385. HAVEBORD, jern, århundredeskiftet 1900.

Sammenklappelig. Højde 72 cm. Længde 100 cm. Bredde 70 cm.

Rustangreb og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rustangreb og slitage.

Antal besøg: 1.139