DESK, første halvdel af det 20. århundrede.

274384. DESK, første halvdel af det 20. århundrede.

Birk.
Ca. længde 138, bredde 77, højde 77 cm.

Brugsslitage. Skive med revner. Der mangler finer 2 steder på bagsiden, samt en lille revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Birk.

Antal besøg: 591