RONALD DE WOLFE. Akvareller, 2 stk, havmotiver, sign.

274339. RONALD DE WOLFE. Akvareller, 2 stk, havmotiver, sign.

2 akvareller signeret Ronald de Wolfe.
23x14 cm 23x16 cm.

Brugstilstand.

Kunstner/designer

Ronald de Wolfe (1920–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

23x14 cm 23x16 cm.

Brugstilstand.

Kunstner/designer

Ronald de Wolfe (1920–2011)

Antal besøg: 1.108