SKAB, sengustaviansk, omkring 1800.

274286. SKAB, sengustaviansk, omkring 1800.

Ca. længde 130, bredde 53, højde 179 cm.

Slitage, ridser, blå mærker, orme-tung. Renoveret og suppleret. Senere nederste del.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 848