JOSEP OLIVÉ. kystudsigt.

JOSEP OLIVÉ. kystudsigt.
2742759. JOSEP OLIVÉ. kystudsigt.

Akvarel på papir Signeret 48x63 cm.

Træramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 245