LEGETØJSTOG, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.

274213. LEGETØJSTOG, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.

I original emballage.
2 lokomotiver med 4 vogne og transformer- og skinnedele.
Virker komplet.
Leveres med instruktionsark på engelsk.
Producent Louis Marx & Co, NY, USA.

Brugsslitage, pap bleget, blækblyant og tapet, ikke gennemgået, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original emballage.
Virker komplet.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 850