LEGETØJSTOG, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
274213. LEGETØJSTOG, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
I original emballage.
2 lokomotiver med 4 vogne og transformer- og skinnedele.
Virker komplet.
Leveres med instruktionsark på engelsk.
Producent Louis Marx & Co, NY, USA.
Brugsslitage, pap bleget, blækblyant og tapet, ikke gennemgået, ikke funktionstestet.
I original emballage.
Virker komplet.