JONAS ÅKESSON. KAVALERIERIST.

JONAS ÅKESSON. KAVALERIERIST.
2741450. JONAS ÅKESSON. KAVALERIERIST.

Olie på lærred, vagt signeret og dateret 1910, 29,5x57 cm.

Kraftig knitren.

Kunstner/designer

Jonas Åkesson (1879–1970)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kraftig knitren.

Kunstner/designer

Jonas Åkesson (1879–1970)

Antal besøg: 508