SAUNA, Hecht, Essential, infrarød, 6 paneler, 2000'erne.

2740540. SAUNA, Hecht, Essential, infrarød, 6 paneler, 2000'erne.

Mål 120 x 100 x 190 cm.
Står på palle, nem at tage ned, Vægt ca 115 kg.

Mærker, ridser, pletter, slitage.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 120 x 100 x 190 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 917