MODELSKIB, karak, "Golden Dragon", Holland.

2740515. MODELSKIB, karak, "Golden Dragon", Holland.

Længde ca 35 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Slidte sejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 35 cm.

Antal besøg: 400