MARIO BOTTA. Alias, 4 x stole model Botta 91 (6-63).

2740055. MARIO BOTTA. Alias, 4 x stole model Botta 91 (6-63).

4 x stole model Botta 91. Design 1991. Sort metal og sort læderkonstruktion. H. 83, B. 50, D. 54 cm.

God stand med lette aldersrelaterede brugsspor, delvist lette ridser.

Tema

Design from Bauhaus to Space Age IV

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Art and Design Auctions
Antal besøg: 1.059