BÖRJE VESLÉN. "Ecce Homo", radering, signeret Veslén.

273942. BÖRJE VESLÉN. "Ecce Homo", radering, signeret Veslén.

Billedareal 20x12 cm Bladstørrelse 42x31 cm Dateret 1941 på verso.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.076