Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Grafik
EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest III" grafisk tryk, (cyanotype) signeret, på verso nummereret 1/2 og dateret 2015.
273890. EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest III" grafisk tryk, (cyanotype) signeret, på verso nummereret 1/2 og dateret 2015.
Bladstørrelse 21,5x22 cm.
Vis hele teksten
Oramad.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Bladstørrelse 21,5x22 cm.
Vis hele teksten
Oramad.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
374