AFTER JOSEP TORRES CLAVÉ. EFTER. Sæde.

2737777. AFTER JOSEP TORRES CLAVÉ. EFTER. Sæde.

Cedar og cattail I GATCPAC-stilen. Udgave af Mobles 114 fra den sidste fjerdedel af det 20. århundrede, efter designet af Torres Clavé fra 1934.
73x70,5x78 cm.

I god stand. Let overfladeslitage.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

73x70,5x78 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 852