ISDELE, 12 dele, "Kent" Elis Bergh, Kosta.

273751. ISDELE, 12 dele, "Kent" Elis Bergh, Kosta.

Karaffel med prop, skåret Kosta, total højde ca. 31 cm.
5 vinglas, usignerede, højde ca. 12,5 cm.
6 hvidvinsglas, tonet i grøn, usigneret, højde ca. 12,5 cm.

Have på. Indskud. Lejlighedsvis mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.806