TÆPPE, tæppe, signeret UC på underside. 200 x 133 cm.

273697. TÆPPE, tæppe, signeret UC på underside. 200 x 133 cm.

Dobbeltvævet, uld. Stiliseret geometrisk mønster.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.285