Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
LARS TORE THEODOR BILLING. Jomfrutårnet Visby, olie på Panel, signeret.
273690. LARS TORE THEODOR BILLING. Jomfrutårnet Visby, olie på Panel, signeret.
14,5 x 21 cm.
Vis hele teksten
Mærker, farvetab.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
14,5 x 21 cm.
Vis hele teksten
Mærker, farvetab.
Antal besøg:
1.581