FOLKSKAB, 1800-tallet.

FOLKSKAB, 1800-tallet.
273674. FOLKSKAB, 1800-tallet.

Landskab 1800-tallet med senere maleri, Højde 184 cm, Bredde 125 cm, dybde 45 cm.

Brugsslitage og en kant med skader, låse mangler, bagstykket kan være skiftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.580