JOHN GODDEN. "The reveler returns", gouache, signeret JST.

2736733. JOHN GODDEN. "The reveler returns", gouache, signeret JST.

22x15 cm, rammemål 56x42 cm.

Brugsslitage, trænger til lidt rengøring bag glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

22x15 cm, rammemål 56x42 cm.

Antal besøg: 362