ARUP JENSEN (DANMARK, 1906-1956). Paris motiv.

2736720. ARUP JENSEN (DANMARK, 1906-1956). Paris motiv.

Olie på lærred, signeret. 58 x 46 cm. (74 x 62 cm.)

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 760