RINGKRAVE, 16/18. ÅRHUNDREDE, smedet.

2736104. RINGKRAVE, 16/18. ÅRHUNDREDE, smedet.

34X26X14,5 cm.

Skader, slitage, nitter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

34X26X14,5 cm.

Antal besøg: 796