Kommode i fyrretræ, 20. århundrede.

273601. Kommode i fyrretræ, 20. århundrede.

Kommode med tre skuffer med metalbeslag.

Højde 90 cm Bredde 87 cm Dybde 47 cm.

Brugsslitage.
Rapport.
Afvisning.
Revner.
Repareret og limet knogle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Rapport.
Afvisning.
Revner.
Repareret og limet knogle.

Antal besøg: 3.300