PER ENGLUND. Bybillede, olie på lærred, signeret P.Englund.

273543. PER ENGLUND. Bybillede, olie på lærred, signeret P.Englund.

37 x 36 cm.

Brug / Aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 36 cm.

Brug / Aldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 5.827