Skrivebord og stol, renæssance.

273441. Skrivebord og stol, renæssance.

Skrivebord med to skuffer. Længde 136 cm, dybde 65 cm, højde 125 cm (inkl. lister).
Stol med buet ryglæn.

Brugsslitage. Bordplade med slid og ridser.
Stolestellet er limet. Delvis hårdt slid på stolebenene.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Stol med buet ryglæn.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.102