LYS LAMPE, messing med prismer, 20. århundrede.

273422. LYS LAMPE, messing med prismer, 20. århundrede.

Højde 44, bredde 34 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 44, bredde 34 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 571