Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & porcelæn
Europæisk
FIGUR, keramik, Jaap Ravelli, signeret og mærket. Holland, anden halvdel af det 20. århundrede.
273367. FIGUR, keramik, Jaap Ravelli, signeret og mærket. Holland, anden halvdel af det 20. århundrede.
Højde 14 cm.
Vis hele teksten
Mindre glasurtab på øret.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 14 cm.
Vis hele teksten
Mindre glasurtab på øret.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
2.533