273279. RING i 18K gult guld med akvamarin? fatning med dekoration af løver.
Ring i 18K gult guld besat med ovalskåret akvamarin?, fatning med løvedekoration.
Sten, længde 15 mm, bredde 11 mm.
Størrelse 55 / 17,5.
Vægt 6,5 gram.
Stemplet 750.
Størrelse 55 / 17,5.
Vægt 6,5 gram.
Stemplet 750.