STIG LINDBERG. VAS Gustavsberg.

2732221. STIG LINDBERG. VAS Gustavsberg.

Stentøj, stemplet i varen og mærket Gustavsberg, ikke signeret Stig Lindberg.

Højde 24 cm, Diameter 9,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Lindberg (1916–1982)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 24 cm, Diameter 9,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besøg: 1.292