JOSEPH KROTTER. olie på lærred, sign.

27321. JOSEPH KROTTER. olie på lærred, sign.

Landskab med heste. 51x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med heste. 51x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.283