VINKØLER, sølv- og vortesvinsroe, CG Hallberg, 1903. Vægt 1018 g.

273137. VINKØLER, sølv- og vortesvinsroe, CG Hallberg, 1903. Vægt 1018 g.

Cylindrisk vinkøler med kuglefødder. Forgyldt indvendigt. Højde 18,5 cm.

Gravering. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gravering. Mindre ridser.

Antal besøg: 4.111