Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Mand og kvinde, signeret 1988.
273117. Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Mand og kvinde, signeret 1988.
80 x 59 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
80 x 59 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
485