ARNE BANG. Stentøj, Danmark. Signeret og nummereret 65.

273107. ARNE BANG. Stentøj, Danmark. Signeret og nummereret 65.

Blåmeleret tagrende med japoniserende model. Signeret "AB" og nummereret 65.
Højde 14,7 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 14,7 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.014