KNOPP, sølv, Henrik Möller, Trondheim, 1800-/1900-t.

273017. KNOPP, sølv, Henrik Möller, Trondheim, 1800-/1900-t.

84 gram inklusive fyld.

Aldersslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

84 gram inklusive fyld.

Aldersslitage, ridser.

Antal besøg: 4.084