SØLVARMBÅND stift, stemplet 925.

2728514. SØLVARMBÅND stift, stemplet 925.

Håndlavet, doseret model, stemplet 925.
Indvendig diameter ca 6,3 cm.

Overfladeridser, brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indvendig diameter ca 6,3 cm.

Overfladeridser, brugsspor.

Antal besøg: 412