TV, Bang & Olufsen BeoCenter 1, 24".

2728303. TV, Bang & Olufsen BeoCenter 1, 24".

Højde ca 105 cm Bredde ca 60 cm Dybde ca 40 cm Manuel og kontrol medfølger.
Mangler bagsiden af fjernbetjeningen.

Mindre slitage.
Ridser og mærker på plastik.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.
Ridser og mærker på plastik.

Antal besøg: 831